Kategorie

Dostawa

Dostawa

Skontaktuj się z nami!

napisz do nas!
F.H.U. MAYA
ul. Siennicka 23/71
04-394 Warszawa

tel. 0-501 124 085

zamówienia telefoniczne: 

tel. 0-503 188 570

 

PayU
 

ALEPIA Dezodorant Naturalny Ałun 120g

Producent: Alepia
Dostępność:
Dostępny Dostępny
Czas realizacji: 24h
 • Waga: 120g
 • szt.
  27,50 zł

  Ałun to kryształ mineralny o właściwościach zadziwiających! Nie zawiera Chlorowodorotleneku Glinu. Kryształ Ałunu Alepii pochodzi z Syrii. Jest w 100% naturalny. Jest doskonałym dezodorantem o wielu korzystnych właściwościach:

  • posiada działanie przeciwbakteryjne, powstrzymuje proliferacje bakterii skórnych odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach ciała,
  • wzmacnia skórę, zmniejsza pory, co jest korzystne w przypadku osób, które nadmiernie się pocą,
  • nie zostawia śladów na ubraniu,
  • jest bez dodatku alkoholu, bez perfum, bez barwników, bez konserwantów, bez składników pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, bez zapachu, hipoalergiczny.

  Minerał ałunu (Potassium alun) zawiera sole potasu i aluminium, które są składnikami naturalnie występującym w przyrodzie. Ałun potasowy posiada strukturę cząsteczkową, która nie jest absorbowana przez skórę, co czyni go nieszkodliwym.

  Skuteczny od pierwszej aplikacji, jego działanie utrzymuje się przez 24 godziny. Idealny dla alergików, którzy źle tolerują klasyczne dezodoranty.
  Ekonomiczny, wystarcza na średnio na 2 lata codziennego używania.
  Posiada zalety ściągające i zabliźniające. 
  Polecany również w przypadku poparzeń słonecznych, skaleczeniach, po goleniu, depilacji (łagodzi podrażnienia skóry).

  Stosowanie: Nawilżyć minerał i przystąpić do aplikacji (pachy, skóra po goleniu, stopy... itp.). Przydatny także (przed użyciem należy zawsze nawilżyć) w przypadku: ukąszeń owadów (ból znika błyskawicznie), skaleczeń (tamuje krew), trądziku młodzieńczego (wysusza wypryski), aft, po depilacji (likwiduje zaczerwienienia i pojawiające się często czerwone krostki). Jeśli macie problem z zaczerwienieniem skóry (ciepło-zimno, wiatr, słońce, po zjedzeniu gorącego posiłku..) nawilżcie ałun i zaaplikujcie w zaczerwienione miejsca.

  alepia

  INCI: Potassium alun.