Kategorie

Dostawa

Dostawa

Skontaktuj się z nami!

napisz do nas!
F.H.U. MAYA
ul. Siennicka 23/71
04-394 Warszawa

tel. 0-501 124 085

zamówienia telefoniczne: 

tel. 0-503 188 570

 

PayU
 

ALEPIA Mydło Czarne peelingujące Savon Noir 200ml

Producent: Alepia
Dostępność:
Dostępny Dostępny
Czas realizacji: 24h
 • Pojemność: 200ml
 • szt.
  36,00 zł

  Mydło Czarne (Savon Noir z fr.) jest mydłem roślinnym w 100 % naturalnym. Ma strukturę mazistą i barwę brunatną jaśniejszą bądź ciemniejszą w zależności jakie składniki dodatkowe dominują.

  Służy do przygotowania skóry do peelingu. Jest bardzo łagodne i skuteczne ponad miarę. Jest produktem całkowicie naturalnym. Gumuje wyśmienicie, oczyszcza skórę z martwych komórek, toksyn, zanieczyszczeń choć nie zawiera w sobie żadnych drobinek a jest tylko mazię kremową z oliwek, oleju i soli potasowych.

  Jest ono otrzymywane począwszy od mieszania oleju z zmiażdzonymi, czarnymi oliwkami wcześniej macerowanymi w soli potasowej.

  Savon noir Alepia jest wyrabiane na bazie oliwek, które nie podrażniają skóry a wręcz przeciwnie są uznawane od dawien jako środek uspokajający, łagodzący i odżywiający skórę dzięki bogactwu wit. E.

  Savon noir nie pieni się jak inne mydła. Poprzez roztarcie w rękach i aplikacji na skórę powstaje delikatnie przyjemna emulsja o subtelnym zapachu oliwek.

  Savon noir nie zawiera w swoim składzie perfum.

  Rezultatem jest oszałamiająco gładka skóra, wolna od toksyn, zaniczyszczeń i martwych komórek.

  Skład: zmydlona pasta z oliwek, woda, olej z oliwek, sól potasowa.

  Sposób użycia: Dobrze nawilżyć ciało pod dobrze ciepłym prysznicem. Następnie nanieść roztarte w rękach mydło, które staje się emulsją i zostawić na 3-4 minuty aby skóra zaczerpnęła cudownych właściwości tego cudownego specyfiku. Spłukać i następnie przystąpić do peelingu np. z zastosowaniem specjalnej rękawicy. Na zakończenie umyć dokładnie ciało mydłem Alep.

  Wynik końcowy:
  zdrowa, dobrze oczyszczona skóra, delikatna w dotyku, dobrze ukrwiona, wolna od toksyn, zanieczyszczeń, mikrobów, martwych komórek.

  Skład (INCI): aqua, potassium olivate, vitamine E, vitamine B5, Citrus grandis, sodium citrate, potassium hydroxyde.

  alepia-cert