Kategorie

Dostawa

Dostawa

Skontaktuj się z nami!

napisz do nas!
F.H.U. MAYA
ul. Siennicka 23/71
04-394 Warszawa

tel. 0-501 124 085

zamówienia telefoniczne: 

tel. 0-503 188 570

 

PayU
 

Argiletz glinka biała w paście tubka 100g

Producent: Argiletz
Dostępność:
Dostępny Dostępny
Czas realizacji: 24h
 • Waga: 100g
 • szt.
  26,00 zł

  Glinka biała Argiletz w postaci pasty jest produktem w 100% naturalnym, a jej zaskakujące kompleksowe właściwości wynikają ze szczególnej struktury oraz obecności licznych mikroelementów i soli mineralnych. Stanowi połączenie glinki z wodą ze sprawdzonych źródeł górskich. Gotowa do użycia. 

  Działanie
  Działa odżywczo, łagodząco i nawilżająco. Glinka biała ze względu na dużą zawartość aluminium ma doskonale właściwości ściągające, gojące i zabliźniające. Łagodnie ściąga pory, odświeża, odżywia i wygładza cerę.

  Przeznaczenie
  Glinka biała - najdelikatniejsza spośród glinek Argiletz nadaje się do każdego rodzaju cery, zarówno młodej jak i dojrzałej. Szczególnie polecana jest do cery wrażliwej i delikatnej, zmęczonej, szarej, naczynkowej, suchej i normalnej.

  Stosowanie
  Nałożyć na twarz i szyję grubą warstwę, pozostawić na 15-30 minut. Nie doprowadzać do wyschnięcia maseczki (zaleca się zraszanie wodą termalną). Po zmyciu maseczki letnią wodą polecamy zawsze zastosować łagodny krem regeneracyjny Argiletz. Stosować najwyżej 1 raz w tygodniu lub rzadziej w zależności od potrzeb. Podczas jednego zabiegu glinek o różnych kolorach nie mieszamy ze sobą. Stosowanie glinek przez długi okres czasu nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

  Aktywne składniki
  Skład: Glinka biała 62%, montmorillonit 6%, woda mineralna 32%.
  Minerały i mikroelementy w glince białej:
  Krzem 48,30%
  Aluminium 36,10%
  Żelazo 0,09%
  Potas 1,45%
  pozostałe sole 13,80%
  inne

  Skład (INCI)
  Kaolinite, Aqua, Montmorillonite.