Kategorie

Dostawa

Dostawa

Skontaktuj się z nami!

napisz do nas!
F.H.U. MAYA
ul. Siennicka 23/71
04-394 Warszawa

tel. 0-501 124 085

zamówienia telefoniczne: 

tel. 0-503 188 570

 

PayU
 

Argiletz glinka różowa w paście tubka 100g

Producent: Argiletz
Dostępność:
Dostępny Dostępny
Czas realizacji: 24h
 • Waga: 100g
 • szt.
  26,00 zł

  Glinka różowa Argiletz w postaci gotowej do użycia maseczki jest produktem w 100% naturalnym, a jej zaskakujące kompleksowe właściwości wynikają ze szczególnej struktury oraz obecności licznych mikroelementów i soli mineralnych. Stanowi połączenie glinki z wodą ze sprawdzonych źródeł górskich. Gotowa do użycia.
  Maseczka jest w 100% naturalna, bez żadnych konserwantów, glinka użyta w maseczce jest niejonizowana, nie testowana na zwierzętach.

  Działanie
  Glinka różowa powstała po laboratoryjnym połączeniu dwóch różnych naturalnych glinek: białej i czerwonej. Uzyskano w ten sposób idealne proporcje minerałów i niezwykłe właściwości kojące i rewitalizujące, które sprawiają, że cera staje się jasna i zdrowa.
  Glinka różowa jest bardzo delikatna. Ma właściwości wygładzające, ściągające i zabliźniające (cechy białej glinki) oraz dezynfekujące, absorbcyjne i wzmacniające (cechy glinki czerwonej). Daje efekt ściągający, wzmacniający a jednocześnie kojący i odprężający.

  Przeznaczenie
  Glinka różowa o działaniu zmiękczającym polecana jest do pielęgnacji cery wrażliwej, delikatnej, szorstkiej, ze skłonnościami do alergii i podrażnień.
  Polecana do twarzy, szyi i dekoltu.

  Stosowanie
  Nałożyć grubą warstwę na twarz i szyję, pozostawić na 10 minut. Nie doprowadzać do wyschnięcia maseczki (zaleca się ewentualnie zraszanie wodą termalną). Po zmyciu maseczki letnią wodą polecamy zastosować łagodny krem Argiletz. Stosować 1 raz w tygodniu lub rzadziej w zależności od potrzeb. Podczas jednego zabiegu glinek o różnych kolorach nie mieszamy ze sobą. Stosowanie glinek przez długi okres czasu nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

  Aktywne składniki
  Skład: Glinka różowa 59,5%, montmorillonit 1,5%, woda mineralna 39%.
  Glinka różowa zawiera:
  Krzem 47,40%
  Aluminium 20,00%
  Żelazo 4,10%
  Potas 1,10%
  pozostałe sole 26,90%

  Skład (INCI)
  Pink Kaolin, Aqua, Montmorillonite.