Kategorie

Dostawa

Dostawa

Skontaktuj się z nami!

napisz do nas!
F.H.U. MAYA
ul. Siennicka 23/71
04-394 Warszawa

tel. 0-501 124 085

zamówienia telefoniczne: 

tel. 0-503 188 570

 

PayU
 

Czarne naturalne błoto z Morza Martwego w słoiku 160g

Producent: Lavea
Dostępność:
Dostępny Dostępny
Czas realizacji: 24h
 • Waga: 160g
 • szt.
  22,00 zł

  W 100% naturalne, czarne błoto mineralne z Morza Martwego w słoiku szklanym z patentowym zapięciem. To błoto o właściwościach pielęgnacyjnych i terapeutycznych i jednocześnie maseczka błotna na ciało, która w swym działaniu jest skuteczna przy zwalczaniu cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz rozstępów, a także pomocna w różnych problemach dermatologicznych. Pobudza układ krążenia, usuwa niepożądane substancje szkodliwe dla organizmu co przyspiesza przemianę materii.

  Minerały z Morza Martwego (Dead Sea Minerals) są w 100% naturalnymi minerałami pochodzącymi z największego i najbogatszego źródła mineralnego świata t.j. Martwego Morza. Minerały zawierają unikatowy naturalny magnez, wapń, brom i fosfor, dodają cerze świeżości, witalności i blasku, nawilżając ją i oczyszczając, przez co pozostaje ona miękka i delikatna. Działają relaksująco.

  Minerały dodają skórze świeżości i witalności nawilżając ją i oczyszczając, przez co pozostaje ona miękka i pełna blasku. Działają relaksująco i uspokajająco na organizm. Usuwają zmęczenie mięśni, oczyszczają, rewitalizują skórę i wydalają z niej szkodliwe substancje. Leczenie chorób skórnych nad Morzem Martwym należy historycznie do skutecznych sposobów leczenia. Minerały z tego morza są naturalnymi produktami o szczególnych właściwościach z których już od wieków korzystają miliony ludzi.

  Czarne błoto mineralne (Black Dead Sea Mud) z Morza Martwego ma właściwości pielęgnacyjne i terapeutyczne. Jest skuteczne w zwalczaniu cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz rozstępów oraz pomocne w bardzo różnych problemach dermatologicznych. Specyficzny skład minerałów w błocie z Morza Martwego czynnie przyczynia się do odnowy skóry.

  Ingredients: Maris Mud (Magnesium Chloride 8-10%, Potassium Chloride 8-10%, Sodium Chloride 3-5%,  Calcium Chloride 1-2,5%, Vestigial quantity of Br, Fe, I, Mn, Zn, Cu)