Argiletz glinka różowa w paście tubka 100g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Argiletz
  • Kod producenta: 3326101000204
  • Dostępność: Chwilowy brak Chwilowy brak
    Czas realizacji: 24h
  • Waga: 100g
  • szt.
  • 35,00 zł
  • Niedostępny

Dobra cena. Szybka wysyłka do 24h

Zamówienie realizujemy w ciągu max 24 godzin.

Dostawa Gratis dla zamówień od 180 zł.

Działamy od 2008 r i zaufały nam tysiące klientów.

Glinka różowa Argiletz w postaci gotowej do użycia maseczki jest produktem w 100% naturalnym, a jej zaskakujące kompleksowe właściwości wynikają ze szczególnej struktury oraz obecności licznych mikroelementów i soli mineralnych. Stanowi połączenie glinki z wodą ze sprawdzonych źródeł górskich. Gotowa do użycia.
Maseczka jest w 100% naturalna, bez żadnych konserwantów, glinka użyta w maseczce jest niejonizowana, nie testowana na zwierzętach.

Działanie
Glinka różowa powstała po laboratoryjnym połączeniu dwóch różnych naturalnych glinek: białej i czerwonej. Uzyskano w ten sposób idealne proporcje minerałów i niezwykłe właściwości kojące i rewitalizujące, które sprawiają, że cera staje się jasna i zdrowa.
Glinka różowa jest bardzo delikatna. Ma właściwości wygładzające, ściągające i zabliźniające (cechy białej glinki) oraz dezynfekujące, absorbcyjne i wzmacniające (cechy glinki czerwonej). Daje efekt ściągający, wzmacniający a jednocześnie kojący i odprężający.

Przeznaczenie
Glinka różowa o działaniu zmiękczającym polecana jest do pielęgnacji cery wrażliwej, delikatnej, szorstkiej, ze skłonnościami do alergii i podrażnień.
Polecana do twarzy, szyi i dekoltu.

Stosowanie
Nałożyć grubą warstwę na twarz i szyję, pozostawić na 10 minut. Nie doprowadzać do wyschnięcia maseczki (zaleca się ewentualnie zraszanie wodą termalną). Po zmyciu maseczki letnią wodą polecamy zastosować łagodny krem Argiletz. Stosować 1 raz w tygodniu lub rzadziej w zależności od potrzeb. Podczas jednego zabiegu glinek o różnych kolorach nie mieszamy ze sobą. Stosowanie glinek przez długi okres czasu nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Aktywne składniki
Skład: Glinka różowa 59,5%, montmorillonit 1,5%, woda mineralna 39%.
Glinka różowa zawiera:
Krzem 47,40%
Aluminium 20,00%
Żelazo 4,10%
Potas 1,10%
pozostałe sole 26,90%

Skład (INCI)
Pink Kaolin, Aqua, Montmorillonite.