Argiletz glinka żółta w paście tubka 100g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Argiletz
  • Kod producenta: 3326101000228
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: 24h
  • Waga: 100g
  • szt.
  • 35,00 zł

Dobra cena. Szybka wysyłka do 24h

Zamówienie realizujemy w ciągu max 24 godzin.

Dostawa Gratis dla zamówień od 180 zł.

Działamy od 2008 r i zaufały nam tysiące klientów.

Glinka żółta Argiletz w postaci gotowej do użycia pasty jest produktem w 100% naturalnym, a jej zaskakujące kompleksowe właściwości wynikają ze szczególnej struktury oraz obecności licznych mikroelementów i soli mineralnych. Stanowi połączenie glinki z wodą ze sprawdzonych źródeł górskich. Gotowa do użycia. 

Działanie
Glinka żółta składem i działaniem przypomina glinkę czerwoną. Charakteryzuje się większą niż inne glinki zawartością żelaza. Znakomicie, w sposób łagodny, oczyszcza cerę i doskonale ją remineralizuje. Ma właściwości złuszczające i stymulujące pozwalające na dotlenienie komórek. Pobudza krążenie nadając skórze blasku.

Przeznaczenie
Glinka żółta ze względu na swe doskonale działanie rewitalizujące polecana jest do pielęgnacji cery tłustej wrażliwej, mieszanej, normalnej, zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku i/lub dojrzałej.

Stosowanie
Nałożyć warstwę na twarz i szyję, pozostawić na 15 minut. Nie doprowadzać do wyschnięcia maseczki (zaleca się zraszanie wodą termalną). Po zmyciu maseczki letnią wodą polecamy zawsze zastosować łagodny krem regeneracyjny Argiletz. Stosować 1 raz w tygodniu lub rzadziej w zależności od potrzeb. Podczas jednego zabiegu glinek o różnych kolorach nie mieszamy ze sobą. Stosowanie glinek przez długi okres czasu nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Aktywne składniki
Glinka żółta 63%, montmorillonit 4%, woda mineralna 33%. Glinka żółta zawiera:
Krzem 56%
aluminium 19%
wapń 0,4%
Magnez 1%
Żelazo 5%
Potas 3%
inne sole i minerały

Skład (INCI)
Kaolin, Aqua, Montmorillonite.