Czarne naturalne błoto z Morza Martwego w słoiku 160g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Lavea
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: 24h
  • Waga: 160g
  • szt.
  • 21,99 zł

Dobra cena. Szybka wysyłka do 24h

Zamówienie realizujemy w ciągu max 24 godzin.

Dostawa Gratis dla zamówień od 180 zł.

Działamy od 2008 r i zaufały nam tysiące klientów.

W 100% naturalne, czarne błoto mineralne z Morza Martwego w słoiku szklanym z patentowym zapięciem. To błoto o właściwościach pielęgnacyjnych i terapeutycznych i jednocześnie maseczka błotna na ciało, która w swym działaniu jest skuteczna przy zwalczaniu cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz rozstępów, a także pomocna w różnych problemach dermatologicznych. Pobudza układ krążenia, usuwa niepożądane substancje szkodliwe dla organizmu co przyspiesza przemianę materii.

Minerały z Morza Martwego (Dead Sea Minerals) są w 100% naturalnymi minerałami pochodzącymi z największego i najbogatszego źródła mineralnego świata t.j. Martwego Morza. Minerały zawierają unikatowy naturalny magnez, wapń, brom i fosfor, dodają cerze świeżości, witalności i blasku, nawilżając ją i oczyszczając, przez co pozostaje ona miękka i delikatna. Działają relaksująco.

Minerały dodają skórze świeżości i witalności nawilżając ją i oczyszczając, przez co pozostaje ona miękka i pełna blasku. Działają relaksująco i uspokajająco na organizm. Usuwają zmęczenie mięśni, oczyszczają, rewitalizują skórę i wydalają z niej szkodliwe substancje. Leczenie chorób skórnych nad Morzem Martwym należy historycznie do skutecznych sposobów leczenia. Minerały z tego morza są naturalnymi produktami o szczególnych właściwościach z których już od wieków korzystają miliony ludzi.

Czarne błoto mineralne (Black Dead Sea Mud) z Morza Martwego ma właściwości pielęgnacyjne i terapeutyczne. Jest skuteczne w zwalczaniu cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz rozstępów oraz pomocne w bardzo różnych problemach dermatologicznych. Specyficzny skład minerałów w błocie z Morza Martwego czynnie przyczynia się do odnowy skóry.

Ingredients: Maris Mud (Magnesium Chloride 8-10%, Potassium Chloride 8-10%, Sodium Chloride 3-5%,  Calcium Chloride 1-2,5%, Vestigial quantity of Br, Fe, I, Mn, Zn, Cu)