Aloesove

Aloesove

ALOESOVE to seria naturalnych kosmetyków stworzona przez znaną i cenioną od lat na rynku kosmetycznym polską firmę Sylveco. Receptury opierają się na najwyższej jakości soku z aloesu, pozyskiwanym z upraw ekologicznych posiadających certyfikat UE dla rolnictwa ekologicznego.

Wykorzystany surowiec to 200-krotnie satężony ekstrakt z aloesu, poddany procesowi liofilizacji. Szybka obróbka liści aloesu po zbiorze pozwala zachować wysoką aktywność biologiczną i zapobiega degradacji enzymów. Dzięki procesowi liofilizacji ekstraktu, kosmetyki ALOESOVE posiadają w swoim składzie minimum 20% czystego organicznego soku z aloesu.

Kosmetyki ALOESOVE to również kosmetyki ekologiczne, przyjazne dla środowiska, całkowicie biodegradowalne, posiadające tylko składniki pochodzenia roślinnego i takie które w 100% spełniają kryteria dla standardów kosmetyków naturalnych. Obecne w składach olejki eteryczne nadają kosmetykom Aloesove niezwykle przyjemny zapach.

Wszystkie kosmetyki z tej serii nie są komedogenne i mogą być stosowane do każdego typu cery. Polecane są głównie cerom wymagającym znacznego nawilżenia, bez nadmiernego obciążenia skóry. Co ważne, kosmetyki te mogą być bezpiecznie używane podczas ciąży i w czasie karmienia piersią.

 

Aloesove kosmetyki