Coslys

Coslys

Kosmetyki Coslys to wyjątkowe, francuskie kosmetyki naturalne.

Kosmetyki Coslys zostały stworzone dla osób poszukujących najwyższej jakości kosmetyków naturalnych i organicznych o dobrym składzie i skutecznym działaniu. Marka jest obecna od wielu lat także na polskim rynku kosmetycznym i wciąż podbija serca kolejnych klientów którzy jej zaufali.

Do produkcji kosmetyków COSLYS wykorzystywane są przede wszystkim naturalne, lokalne składniki, pozyskiwane z francuskich ogrodów i tradycyjnych ekologicznych gospodarstw rolnych.

Kosmetyki Coslys nie zawierają S.L.S. (Sodium Laureth Sulfate) oraz parabenów i fenoksyetanoli. Wszystkie produkty są certyfikowane przez Ecocert. W celu zachowania w jak największym stopniu naturalnych właściwości używanych składników laboratoria COSLYS starają się wykorzystywać proste i nieagresywne metody produkcji.

Kosmetyki francuskiej marki COSLYS zostały wielokrotnie docenione przez wielu ekspertów branży kosmetycznej i zostały wyróżnione między innymi w „Le Palmarès 2009 des cosmétiques”.

Marka Coslys otrzymała 29 nagród w edycji 2011-2012 francuskiego przewodnika po najlepszych kosmetykach  „Guide des Meilleurs cosmétiques 2011-2012. Niezależne jury składające się z dermatologa, kosmetologa i naukowca, farmaceuty, perfumiarza, fryzjera i estetyka przebadało 5 500 produktów kosmetycznych, wśród 310 marek.

Przy ocenie kosmetyków Coslys pod uwagę wzięto sześć głównych kryteriów mających wpływ na ocenę końcową:

•    wartość składu i skuteczność
•    tolerancja przez skórę
•    przyjemność z użytkowania
•    oznakowanie zgodne z przepisami
•    jakość w stosunku do ceny
•    zasada ostrożności (potencjalnych toksycznych zanieczyszczeń).