Lepo

Lepo

LEPO to unikalne produkty pielęgnacyjne produkowane wyłącznie z naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składników. Kosmetyki LEPO dzięki swym składnikom mogą stosować osoby o cerze szczególnie wrażliwej i wymagającej, reagującej alergicznie na chemiczne składniki wielu kosmetyków. Produkowane z naturalnych, starannie dobranych składników już nie tylko upiększają, ale również pielęgnują i chronią skórę przed coraz bardziej agresywnym środowiskiem zewnętrznym. Wszystkie te kosmetyki są hypoalergiczne. Nie są testowane na zwierzętach i do ich produkcji nie użyto substancji pochodzenia zwierzęcego.

Pierwsza manufaktura Lepo została założona w latach 80-tych przez szczególną kobietę, Marisę, która kierowała się swoim instynktem, gdy przypadkiem podczas podróży do Azji znalazła się przed naturalnymi preparatami stworzonymi ze starożytnej wiedzy opartej na roślinach. Po powrocie do Włoch, w Brescii, kobieta która do tej pory odgrywała klasyczną rolę matki i żony, w czasach, gdy kobiety-przedsiębiorcy nie byli uważani za takich, jakimi są dzisiaj, postanawia stworzyć coś własnego z udziałem swoich córek Luizy i Laury oraz ożywić swoją ideę: tworzyć naturalne kosmetyki, które naprawdę zapewniają ludziom dobre samopoczucie.

Tak narodziło się Lepo, także z chęcią rozwoju i uczenia się: od zielarzy i najnowocześniejszych laboratoriów wszystkiego, co wiadomo o roślinach, ich cyklu, właściwościach i sposobie ich wykorzystania. Tworząc związek przede wszystkim z obszarem badań, Lepo opracowuje preparaty, które przyciągają przede wszystkim swoją skutecznością, tak bardzo, że ci, którzy próbują Lepo, pozostają mu wierni, ponieważ produkt zawsze robi to, co obiecuje.

Lepo stawia na staranny dobór dostawców i partnerów, którzy podzielają tę samą wizję naturalnej i zrównoważonej produkcji oraz pracę zespołową z uniwersytetami i jednostkami certyfikującymi produkty ekologiczne w celu tworzenia bezpiecznych i kontrolowanych produktów.