Naturtint

Naturtint

Farby do włosów Naturtint

Naturtint to nowa fromuła koloryzująca, która podbija świat! Naturtint tworzy naturalnie lepsze farby do włosów i od 20 lat skupia się na redukcji ilości środków chemicznych stosowanych w produktach koloryzujących do włosów. Naturtint używa tylko najwyższej jakości i najczystszych składników. Formuły naturalnych farb do włosów Naturtint zawierają organiczne i naturalne składniki, w tym oleje i ekstrakty z roślin i nasion, każdy starannie dobrany do ich udowodnionego działania na włosy i skórę głowy.

Co wyróżnia naturalne farby do włosów Naturtint?

OPTYMALNA OCHRONA SKÓRY GŁOWY. Naturalny olej z nasion Limnanthes alba i ekologiczna woda cytrynowa łączą się aby chronić i pielęgnować Twoją skórę w czasie koloryzacji, dzięki ograniczeniu łuszczenia i suchości.

TRWAŁY I NATURALNIE LŚNIĄCY KOLOR. Ekologiczny wyciąg z siemienia lnianego przenika do najgłębszych warstw włosów, zapewniając trwały kolor oraz utrzymuje intensywność barwy. Ekologiczny wyciąg ze słonecznika zwiększa ochronę przed warunkami atmosferycznymi, pomagając zachować lśniący kolor. Połączone działanie tych naturalnych i ekologicznych składników pomaga zamknąć łuski włosów, utrwalić kolor i nadać blask.

SILNIEJSZE, WYGŁADZONE I BARDZIEJ MIĘKKIE WŁOSY. Naturalne hydrolizowane białko pszenicy, regeneruje włókna włosów i zmniejsza łamliwość do 80%. Ceramidy pomagają zapewnić gładkie i miękkie włókna, zatrzymują wilgoć i poprawiają zdrowie Twoich włosów.

ZDROWSZE, WIDOCZNIE ODMŁODZONE WŁOSY. Naturalny wyciąg z baobabu i grochu, pomaga walczyć z głównymi oznakami starzenia się włosów, odbudowuje naturalną keratynę Twoich włosów i chroni je przed zniszczeniem, wysoką temperaturą, promieniami UV i zanieczyszczeniami.

farby Naturtint