SO' BiO étic

SO' BiO étic

Kosmetyki SO' BiO étic to najwyższej jakości naturalne kosmetyki

To kosmetyki które gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo. Marka So Bio stawia przede wszystkim na doskonałą jakość produktów, ich naturalne składy i działanie, nie zapominając o warstwie wizualnej opakowań. Bogata gama kosmetyków zadowoli każdego kto stawia na naturalną pielęgnację.

SO'BiO étic wykorzystuje bioróżnorodność w służbie najpiękniejszej wśród wszystkich kreacji – kobiecie. W przeciwieństwie do środków chemicznych, natura szanuje i służy integralności ludzkiego ciała.
SO'BiO étic: organiczne, etyczne produkty.
SO'BiO étic projektuje i produkuje swoje certyfikowane organiczne kosmetyki i produkty do higieny czyniąc dary natury dostępnymi dla wszystkich, w etyczny sposób.
SO'BiO étic oferuje pełną gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyków, produktów do higieny i aromaterapii.
Wszystkie te produkty posiadają delikatny, naturalny zapach. Mają miękką i delikatną strukturę odpowiednią do wszystkich typów skóry i łatwe w użyciu opakowania oraz składy przyjazne środowisku.
 

Produkty SO’BiO étic są ceryfikowane przez ECOCERT, spełniają również wymogi karty Cosmebio.


Oparta na solidnych wartościach, SO’BiO étic gwarantuje, że produkty są rozwijane  i produkowane z szacunkiem dla ludzi i zwierząt, z poszanowaniem środowiska i natury, a także że jakość stanowi wartość kluczową i dowód szacunku wobec klientów.
 

Produkty SO'BiO étic to kosmetyki:


- bez parabenów, bez nanocząsteczek, bez fenoksyetanolu, bez produktów petrochemicznych, bez sztucznych barwników, bez GMO, bez sztucznych zapachów, PEGów, silikonów, parafiny
- bez produktów pochodzących z martwych zwierząt
- Nie testowane na zwierzętach
- opakowanie biodegradowalne i nie zanieczyszczające środowiska