Uzdrovisco

Uzdrovisco

UZDROVISCO - dobro z natury...
"Uzdrawiać wcale nie oznacza leczyć - zmieniać, ale przywracać to, co utracone." Ta idea legła u podstaw stworzenia nowej marki kosmetyków naturalnych UZDROVISCO. Powołały ją do życia kobiety z wielkim doświadczeniem w tworzeniu i kreacji kosmetyków. Kobiety, które mają wiele pasji, kochają naturę, ale przede wszystkim doceniają i darzą sympatią inne kobiety. Czerpią radość ze spotkań, z rozmów, ze wspólnego z nimi bycia. Z takiego podejścia narodziła się marka wyjątkowa, wielowymiarowo tworzona dla kobiet. Marka łączącą kosmetyki dobre z natury z dobrem płynącym z twórczego rozwoju. 

UZDROVISCO powstało, aby na co dzień, w drobnych rzeczach, odkrywać naturę tego co dobre dla naszej skóry, dla naszego wyglądu, samopoczucia, naszego rozwoju, po prostu dla nas. Ta idea SLOW CARE wypływa wprost z naszego serca, bo wiemy, że dzięki odkrywaniu rzeczy małych, możemy dostrzec, że w każdej z nas jest więcej niż myśli. Więcej piękna, więcej pasji, twórczego myślenia, możliwości i siły.

Kosmetyki UZDROVISCO to uczciwa, roślinna, biologicznie aktywna pielęgnacja oparta na selektywnych, starannie dobranych „esencjach” roślinnych. Wyizolowanych. Naturalnych. Certyfikowanych. Często standaryzowanych lub mianowanych na konkretną substancję aktywną. Warto patrzeć głębiej, by odkrywać to, co naprawdę działa.