Opinie o Nas

naturalne 100% błoto mineralne z Morza Martwego - maseczka błotna 500g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Lavea
  • Dostępność: Dostępny
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 29,50 zł

W 100% naturalne błoto z Morza Martwego o właściwościach pielęgnacyjnych oraz terapeutycznych. Skuteczne w zwalczaniu cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz rozstępów. Pomocne w różnych problemach dermatologicznych. Pobudza układ krążenia, usuwa niepożądane substancje szkodliwe dla organizmu co przyspiesza przemianę materii. Specyficzny skład minerałów w błocie z Morza Martwego czynnie przyczynia się do odnowy i regeneracji komórek skóry. Minerały przenikają głęboko do warstw skóry. Oczyszczają ją i usuwają obumarłe komórki naskórka. Leczenie chorób skórnych nad Morzem Martwym należy do skutecznych sposobów leczenia. Minerały z tego morza są naturalnymi produktami o szczególnych właściwościach, z których już od wieków korzystają miliony ludzi.
Niepowtarzalny skład minerałów z Morza Martwego wykorzystuje się jako doskonały preparat oczyszczający i poprawiający ukrwienie skóry. Minerały zawarte w soli i błocie przenikają do warstw skóry, zatrzymują wilgoć pozostawiając ją nawilżoną i elastyczną.

IOngredients: maris mud (aqua 40-42%, magnesium chloride, 8-10%, potassium chloride 8-10%, sodium chloride 3-5%, calcium chloride 1-2,5%, Br, Fe, I, Mn, Zn, Cu)

Opakowanie: 500 g

Wyprodukowano w Jordanii