Błoto z Morza Martwego 100% naturalne - mineralna maseczka błotna 500g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Lavea
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 29,99 zł

Dobra cena. Szybka wysyłka do 24h

Zamówienie realizujemy w ciągu max 24 godzin.

Dostawa Gratis dla zamówień od 180 zł.

Działamy od 2008 r i zaufały nam tysiące klientów.

Naturalne błoto z Morza Martwego – maseczka błotna

Przedstawiony produkt na stronie sklepu Maya to 100% naturalne błoto z Morza Martwego. Za sprawą swojego bogatego w minerały składu, posiada ono właściwości, zarówno terapeutyczne, jak i pielęgnacyjne. Jego stosowanie skutecznie pomoże Ci w zwalczaniu cellulitu, rozstępów, a także tkanki tłuszczowej. Jego działanie stanowi duże wsparcie w rozwiązywaniu problemów z zakresu dermatologii. Błoto z Morza Martwego zawiera unikalny skład minerałów, dzięki któremu stanowi doskonałe rozwiązanie w ramach regeneracji i odnowy komórek skóry. To właśnie one, pozwalają dostarczyć ciału cennych substancji odżywczych, które po nałożeniu preparatu na skórę, wnikają w głąb kolejnych warstw, w wyniku czego pozwalają ją oczyścić i usunąć z niej obumarłe komórki naskórka.

Błoto z Morza Martwego – właściwości i zastosowanie

Opisywane na stronie błoto z Morza Martwego, mając bogate właściwości lecznicze i regeneracyjne, jest powszechnie uznanym preparatem, w rejonach, z których pochodzi. Szczególnie można go polecić do stosowania w ramach pielęgnacji skóry: suchej, mieszanej a także tłustej. Doskonale się sprawdzi także jako maseczka błotna z Morza Martwego, która po nałożeniu na cerę działa zupełnie jak peeling do twarzy. Jest tak, gdyż minerały zawarte w soli i błocie przenikają dalej do warstw skóry, zatrzymując wilgoć oraz pozostawiając skórę elastyczną i nawilżoną. Ponadto wiele osób doceni również właściwości regeneracyjne błota w odniesieniu do całego organizmu. Korzystając z niego na co dzień, pomoże ono skutecznie wyzbyć się szkodliwych substancji z całego organizmu, przyspieszając jednocześnie przemianę materii oraz pobudzając układ krążenia. Błoto wykazuje także skuteczne działanie lecznicze w wielu problemach dermatologicznych, takich jak: trądzik, łuszczyca, egzema.

Zastanów się nad zakupem produktu, bogatego w niepowtarzalny skład minerałów z Morza Martwego, który wykorzystasz jako idealny preparat oczyszczający i poprawiający ukrwienie skóry. Minerały zawarte w soli i błocie przenikają do warstw skóry, zatrzymują wilgoć, pozostawiając ją nawilżoną i elastyczną.

Iongredients: maris mud (aqua 40-42%, magnesium chloride, 8-10%, potassium chloride 8-10%, sodium chloride 3-5%, calcium chloride 1-2,5%, Br, Fe, I, Mn, Zn, Cu)

Opakowanie: 500 g

Wyprodukowano w Jordanii