Opinie o Nas

Naturalny pumeks wulkaniczny nieścierający

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 15,90 zł

Naturalny pumeks do pielęgnacji skóry, który powastał z silnie spienionej lawy magmowej. Jest niezwykle trwały. Ma szklistą, drobnoziarnistą strukturę. Jego skład chemiczny to: kwarc, plagioklaz oraz biotyt. Skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek, wygładza szorstkie miejsca na skórze, poprawia ukrwienie.

Naturalny pumeks wulkaniczny do pielęgnacji skóry, który powastał z silnie spienionej lawy magmowej. Jest niezwykle trwały. Ma szklistą, drobnoziarnistą strukturę. Jego skład chemiczny to: kwarc, plagioklaz oraz biotyt. Pumeks jest skałą, która wystygła tak szybko, że nie było czasu aby się skrystalizowała. Kiedy się utwardziła, para została nagle uwolniona, cała masa urosła jako piana, która nagle się skonsolidowała. Każdy typ lawy może stać się pumeksem w sprzyjających warunkach.

Naturalny wulkaniczny pumeks bardzo skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek, wygładza szorstkie miejsca na skórze, poprawia ukrwienie. W połączeniu z wodą usuwa nawet najgłębiej zakorzeniony brud, jak również plamy z nikotyny, atramentu.

Sposób użycia: po użyciu wypłukać pumeks pod bieżącą wodą. Jeden raz w miesiącu należy pozostawić w pojemniku z osoloną wodą.