Recenzuj i odbierz rabat

DODAJ OPINIE O NASZYCH KOSMETYKACH I ODBIERZ STAŁY RABAT 10% NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA

Wszyscy wiemy jak ważne są rzetelne opinie i rekomendacje klientów przy zakupie produktu w sklepie internetowym. Są one ważne zarówno dla klienta rozważającego zakup produktu którego nie zna, jak i dla sklepu, który dzięki opiniom może zbadać zadowolenie klienta oraz zwiększyć sprzedaż (jeśli ma w ofercie dobre produkty i spotkają się one z uznaniem klientów, na co mamy nadzieję i co jest naszym celem).

Chcielibyśmy poprosić Was o zrecenzowanie na naszych stronach kosmetyków z naszej oferty które zakupiliście (nie tylko w naszym sklepie) i mieliście okazję sprawdzić. Aby wystawić opinię wystarczy na stronie z produktem wybrać odpowiednią ilość gwiazdek (skala 1-5) i w pojawiającym się okienku dodać swoją recenzję kosmetyku.

opinie o kosmetykach  opinie o kosmetykach recenzje

Dla WSZYSTKICH osób które dodadzą recenzje kosmetyków na stronach naszego sklepu specjalna nagroda - RABAT 10% NA ZAKUPY W SKLEPIE "KOSMETYKI MAYA" NA ZAWSZE!!!

Aby otrzymać rabat trzeba spełnić 3 warunki:

  • Dodanie minimum 4 recenzji składających się z minimum 8 SENSOWNYCH zdań każda(chcemy uniknąć bezwartościowych opinii typu: Polecam krem, "Super kosmetyk", "Jestem zadowolona z maseczki", "Nic specjalnego" itp.) Opinia musi być merytoryczna i w miarę dokładnie opisywać produkt. Chcemy by była wartościowa dla czytających i pozwalała im lepiej zapoznać się z produktem przed jego zakupem.
  • Trzeba być zarejestrowanym klientem naszego sklepu, przy czym rejestracja może nastąpić w dowolnym momencie, nawet w dniu dodania opinii. Dodając opinie trzeba być zalogowanym na swoje konto klienta. Ten wymóg jest podyktowany nie tylko koniecznością identyfikacji autora recenzji, ale przede wszystkim technicznymi możliwościami przyznania stałego rabatu tylko dla klientów zarejestrowanych.
  • Po dodaniu 4 recenzji wyślij do nas email podając:
    1. dokładne nazwy zrecenzowanych kosmetyków
    2. swój login oraz adres e-mail użyty podczas rejestracji w sklepie

Gdy otrzymasz już rabat za swoje recenzje powiadomimy Cię o tym w wiadomości email i będzie on automatycznie naliczany za każdym razem gdy dokonasz zakupu będąc zalogowanym klientem w naszym sklepie.

Zapraszamy do klawiatur i czekamy na Wasze recenzje! ;-) Z wielką przyjemnością nagrodzimy wszystkich którzy ocenią nasze kosmetyki.