ALEPIA Mydło marsylskie 100% oliwkowe 230g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Alepia
  • Kod producenta: 3700479109569
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: 24h
  • Waga: 230g
  • szt.
  • 22,99 zł

Dobra cena. Szybka wysyłka do 24h

Zamówienie realizujemy w ciągu max 24 godzin.

Dostawa Gratis dla zamówień od 180 zł.

Działamy od 2008 r i zaufały nam tysiące klientów.

ALEPIA Mydło marsylskie 100% oliwkowe. Wyjątkowe mydło marsylskie tworzone wegług tradycyjnych starych metod produkcji przy użyciu najwyższej jakości naturalnych składników. To prawdziwe, najlepsze mydło Marsylskie wierne swojemu pochodzeniu. Zawiera czystą oliwa z oliwek bez dodatku oleju palmowego i kokosowego. Jest ono bardzo delikatne, ale skuteczne w swoim działaniu. Mydło to jest ręcznie krojone.

Marsylskie mydło jest spadkobiercą znanego na całym świecie mydła Aleppo. Rzeczywiście, krzyżowcy przywieźli z Aleppo mydło ( nazwa mydła pochodzi od miasta w Syrii), które odniosło wielki sukces na Zachodzie. Był to produkt importowany, i był bardzo drogi. W związku z tym, wiele fabryk mydła powstały wokół Morza Śródziemnego oraz w Marsylii. Niestety, dzisiaj mydło stało się zbyt często przemysłowe i zawiera olej palmowy, chemikalia, czasem nawet tłuszcz zwierzęcy!

Czy chcesz odkryć początki mydła marsylskiego to, które było wykonane w XV wieku? Ręcznie wykonane, gotowane w kociołku, a następnie wycinane ręcznie? Mydło o wyjątkowej jakości i dobre dla skóry i zdrowia. Tak więc skorzystaj z mydła, wykonanego we Francji przez pana Harastan - mistrza, rzemieślnika mydła, który włożył całą swoją wiedzę i pasję aby przywrócić to legendarne mydło, które niestety tak często jest podrabiane! Jest ono dość blisko mydła Aleppo, różnica jest taka, że nie zawiera oleju laurowego tylko oliwę z oliwek. Prawdziwe, naturalne mydło marsylskie, zawiera 100% oliwy z oliwek. Produkcja tego mydła opiera się na starych recepturach. Służy do codziennej higieny, odpowiednie do wszystkich typów skóry, a także do prania delikatnej bielizny.

INCI: sodium olivate, aqua, sodium chloride.

 

 alepia