Acorelle

Acorelle

Acorelle to francuska marka ekokosmetyków powstała w 2005 r. Tworzą ją organiczne perfumy, dezodoranty oraz naturalne produkty do depilacji i pielęgnacji. Ideą jej twórców było oferowanie innowacyjnych, prawdziwie naturalnych kosmetyków, skutecznych i przyjemnych w użytkowaniu. Zadbano także o to aby kosmetyki były produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego, lokalnego otoczenia oraz zasad sprawiedliwego handlu. Sztandarowe i najbardziej znane produkty tej marki to niewątpliwie wspaniałe perfumy o oryginalnych nutach zapachowych i wysokiej trwałości.

Kosmetyki  ACORELLE to propozycja dla osób, które poszukują prawdziwych ekokosmetyków najwyższej jakości. Największy nacisk kładziony jest na dobór tworzących je składników - są one w 100% naturalne, pochodzą m.in. z regionalnych upraw ekologicznych. Najwyższą jakość kosmetyków tej marki potwierdzają certyfikaty ECOCERT oraz COSMEBIO.

Kosmetyki ACORELLE nie zawierają:

  • parabenów
  • sztucznych barwników
  • chemicznych utrwalaczy
  • syntetycznych substancji zapachowych
  • składników ulegających akumulacji w organizmie

W laboratoriach ACORELLE to alternatywa dla kosmetyków chemicznych, które zdominowały część dziedzin pielęgnacji. Wysiłek ekspertów zaowocował opracowaniem kosmetyków o prawdziwie naturalnych formułach, przyjemnych w użytkowaniu, a przede wszystkim skutecznych.