Opinie o Nas

Dezodoranty naturalne

Dezodoranty naturalne

Naturalne i organiczne dezodoranty

Dezodoranty i antyperspiranty to kosmetyki które są używane powszechnie i często, w porze letniej nawet kilka razy w ciągu dnia. Ich skuteczność jest różna, jedne działają lepiej, inne gorzej ale oprócz swego podstawowego działania często przy okazji mogą nam szkodzić. Wiele zwykłych drogeryjnych dezodorantów zawiera chemikalia, które nie zawsze mają korzystny wpływ na naszą skórę i tym samym na cały nasz organizm. O wiele bezpieczniejsze a równie skuteczne są dezodoranty naturalne, które również przynoszą świeżość i natychmiastowy komfort, a nie przynoszą negatywnych skutków nawet przy częstym ich stosowaniu. Ich skuteczność często utrzymuje się przez cały dzień.

Dezodoranty bez aluminium

W naszym sklepie znajdziesz między innymi najlepsze dezodoranty ałunowe wykonane z kamienia naturalnego, z kryształu soli wulkanicznej (tzw. ałun), bez sztucznych barwników, parabenów i soli aluminium. Są hipoalergiczne oraz skutecznie eliminują bakterie, zapobiegając powstawaniu przykrego zapachu. Po aplikacji szybko wysychają, dzięki czemu nie pozostawiają śladów na skórze i nie plamią ubrań. Zapoznaj się z naszą ofertą unikatowych naturalnych dezodorantów, które bezpiecznie pielęgnują ciało, dając świeżość i komfort na cały dzień.

Benecos For Men Only dezodorant spray dla mężczyzn 75ml

Benecos For Men Only dezodorant spray dla mężczyzn 75ml

Dezodorant Benecos For Men Only w sprayu to moc świeżości, skuteczność działania i łagodna formuła bez soli aluminium, która pozwala skórze oddychać. Certyfikowany kosmetyk naturalny z częściową zawartością składników z upraw ekologicznych (COSMOS ORGANIC)....

24,80 zł