daNATURA

daNATURA

Kosmetyki DANATURA

Kosmetyki daNATURA To 6 niezwykłych linii zapachowych-funkcjonalnych – czyli zawierających naturalny olejek bądź wyciąg powodujący określone działanie pielęgnacyjne. Wszystkie produkty daNatura to kosmetyki bez SLES, PEG, parabenów, olejów mineralnych, silikonów. Testowane na obecność metali ciężkich – nikiel.

Produkty Danatura są BADANE DERMATOLOGICZNIE i posiadają IZOEPIDERMICZNE pH, dzięki czemu są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej delikatnej i wymagającej.

Wszystkie produkty Danatura są BEZPIECZNE, ponieważ:

  • NIE ZAWIERAJĄ SLESU
  • NIE ZAWIERAJĄ PARABENÓW
  • NIE ZAWIERAJĄ PEG
  • NIE ZAWIERAJĄ OLEJÓW MINERALNYCH
  • NIE ZAWIERAJĄ SILIKONÓW

Badania prowadzone przez twórców marki Danatura skupiają się na SUROWCACH POCHODZENIA NATURALNEGO do tworzenia produktów w harmonii z naturą i skórą. Skóra jest poddawana ciągłym zewnętrznym oddziaływaniom, które sprawiają, że jest delikatna, mniej chroniona i mniej promienna. SKŁADNIKI AKTYWNE obecne w recepturach linii kosmetyków Danatura są pochodzenia naturalnego i przyczyniają się do tworzenia funkcjonalnych i delikatnych produktów, z pełnym poszanowaniem równowagi skóry.
Danatura wybiera tylko najlepsze OLEJKI I EKSTRAKTY ROŚLINNE z natury, umieszczając je we własnych recepturach, aby stworzyć produkty zdolne do głębokiego odżywienia i nawilżenia skóry, nadając jej elastyczność i aksamitność.